De dames maken ‘t podium op CSI Wierden: Berber Dijkman wint
Het was een en al girl power in de Klein Kromhof Houtvezels Prize op Outdoor Wierden. Berber Dijkman wint de CSI2* Small Tour-rubiek met de KWPN-merrie Imoya Dice. In 59,41 kwam zijn als snelste foutloos rond. De tweede plek was voor Kirsten Rikkert en háár Zangersheide-merie No Fear v/d Tichelrij Z. De in 2008 geboren Numero Uno-dochter nam haar amazone in 61,76 seconden door het parcours.
En ook de derde plek werd opgeist door twee ladies: de Duitse amazone Stephanie Böhe klokte met haar Oldenburgse merrie Fifty Special (v. Fairbanks) een eindtijd van 62,42 seconden.
Conor Drain wint GMB Prize
De CSI1* Big Tour GMB Prize over 1,30 meter die als eerste deze zaterdag werd verreden, werd gewonnen door de Ier Conor Drain. Met Forever (v. Ingmar) klokte hij een eindtijd van 56,79 seconden. Tweede werd de Nederlandse amazone Madée Schuttenbeld met Piccolo R (v. Centauer Z) en plek drie was voor de Mexicaan Ruben Dario Ramirez Zilli en Gigagrade (v. C-Ingmar).